Turuncu Bi Kız Hakkında

BEN DEMEK: turuncu,oğlu,romeosu,kediler ve alişi, sex and the city 3.sezon sohbetleri,kahvenin her çeşidi en çok da kokusu,yazın serinde-kışın sıcakta uyku,ayakkabıları! aldıkları-alacakları-alamadıkları-alamayacakları,papatya,yeşil erik,ilk çıkan çağla,bahar havası,oyun havası :P, gidemediği tüm yerlerin hayali Venedik -Roma-Hindistan-indirimlerde Çin:), zaman zaman detoks, zaman zaman pilates, zaman zaman bigmag xl :), çikolata her şart her koşulda, şık restoranlar, büyük clubler, uzun yolculuklar, kısa öpücükler, yüksek ökçeler, uzun kuyruklu gelinlikler(gelinliği!), zamana direnen heyecanlı aşklar,sonu acı biten romanlar,yeni basım kitaplar,eski çekim filmler,vizyondakiler ve pek yakındakiler, eski dostlar, düşünmeye vakit ayırmak,analizle dedikoduyu karıştırmak, ramazanda tarhana çorbası, tatilde her şey dahil formatı, geceleyin sıcak su torbası, akıntıya kürek çekme çabası, kışları içlik giyen babası, bi kitap yazma amacı, ha bi de dünyanın 7 harikası !!! :)))

12 Yorum Var

 1. Sizi we yazılarınızı sewerek takip ediyorum çalıştığınızı biliyorum ne iş yaptığınızi merak ediyorum sakıncası yoksa soylermisiniz

 2. 4 yıldır sizi takip ediyorum ve kendinizi baştan ayağa kusursuz bir biçimde tarif ettiğiniz bu yazınızla ben de size bir yorum bırakmaya karar verdim. Sizinle instagramda başlayan tanışmamın ardından her akşam attığınız snaplerle yüzüme gülücükler yayılır oldu. Doğallınız, samimiyetiniz yazmaya doyulamayacak kadar bir çok şahsınıza münhasır özelliklerinizle beğenerek takip ediyorum ve edeceğimde sizi. Bu gece de yüzümde gülücükler, gözümde parıltılarla size bu yorumu armağan ediyor ve kendi renginiz kendi farkınızla başarılarınızın devamını diliyorum.

  • bu zarif ince düşünceli ve beni ziyadesiyle mutlu eden yorumunuz için çok teşekkürederim bu armağanı çok sevdim:)

 3. Hangi ruh hali içinde olursam olayım instagram veya snapde dolaşırken sizle ilgili yeni bir şey gördüğümde gülümsememe sebep olduğun, sizi tanıdığım kısa süre içerisinde çok çok yakın hissetmeme sebep olduğun için teşekkür ederim Turuncu abla. Seni ve Barış’ı çok seviyoruum. :’))

 4. merhabalar :) yaklaşık 3 yıldır sizi takipteyim. o Barış’ın o tatlılığı beni benden alıyooooo :) sizin o harika ve hiç bitmek bilmeyen enerjiniz o kadar güzel ki burdan hissedebiliyorum :) bzen öyle anlarıma denk geliyosunuz ki mutsuz olduğum bi an kocaman gülümsememe sebebisiz ve o tatlı Barış oluyor. Annem bile telefon elimdeyken o Barış mı diyo artık :D Allah nazarlardan korusun sizi.:))

  • ne güzelsiniz ne güzel de yazmışsınız çok teşekkür ederiz sevgiyle öperim

 5. Sizi çok uzun zamandır takip etmiyorum fakat kısa bir süredir bile olsa takipten vazgeçemiyorum.Profilinize girdiğim an yüzümde tebessüm oluşuyor.Bunun en önemli etkenide BARIŞ :) Merak ettiğim birşey var blogger açmaya nasıl karar verdiniz ?

 6. merhaba, bende sizi yeni takibe başladım,enerjisi yüksek insanlara oldum olası bayılırım,maşallah :)
  bende bazı şeyler merak ediyorum mesela yaşı boyu kilosu memleketi gibi…
  sevgilerimle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir