turuncubikız bebek halleri röportajı

bebek halleri

 

 

@turuncubikiz çok seviliyor ve takip ediliyor. Sosyal medya hayatına ne zaman girdi, @turuncubikiz’ın başarısı nereden geliyor?

Filtre üstüne filtre bastığımız taş devri dönemleriydi :) Blogger ya da fenomen olarak adlandırılmama rağmen, ben aynı zamanda bir kullanıcıyım. Kullanıcı olarak baktığımda sürekli “çocuk şöyle bakılımalı, böyle olmalı” diyen annenin profilini takip etmek hoşuma gitmiyor. Ben de o yüzden tek bir şeyden bahsetmiyorum, sadece Barış’ın fotoğraflarını koymuyorum.  Beni üniversitedeki kızlarda, yaşlı teyzelerde, ergenlik çağındaki çocuklarda takip ediyor. Geniş bir profilim var. Sevdiğimiz insanı herşeyi ile bilmek isteriz. Dünya’daki trend bu, Türkiye’de de kabul görmeye başladı. Mesela kadın çok güzel değildir ama biz onun filmini, kitabını, şarkılarını çok seviyoruzdur. Bir mankenin değil, onun ne giydiğini bilmek isteriz.

İnsanlar bana “Barış ile ne oynuyorsun, ona nasıl bakıyorsun, ne yediriyorsun?” diye soruyorlar. Ben uzman değilim ama insanlar gebeliğini bildiği, doğumunu okuduğu, çocuğunu sevdiği, evini izlediği, hayatını takip ettiği “o kadının” çocuğuna ne yedirdiğini merak ediyorlar, bir dizi film gibi izliyorlar. O yüzden blogumda da “bilmem kaç bölümlük gerçek dizi” yazıyor zaten :) Biz kadınlar her türden bağlanıp, sevmeyi seviyoruz, mesafeleri çok sevmiyoruz.

Blogger demek öncü  kişi demek. Üşenmeden deneyimlemesi gerekiyor insanın. Bazı takipçilerim diyor ki “ben baby shower yapmaya çok üşeniyordum, senden gördüm, çerçeveyi nerde yaptırdıysan orada yaptırdım, nasıl bir ponpon yaptırdıysan, ben de onu yaptırdım. Ben araştıramam, üşenirim, çalışıyorum zamanım yok.”.Bunu o kadar anlayışla karşılıyorum ki çünkü benim amacım o zaten :)

HEPSİ VE DAHA FAZLASI: www.bebekhalleri.com

3 Yorum Var

  1. Siteniz hayirli olsun turuncubikiz.. Oyle her blogger takip eden moda olan her seyi izleyen biri degilim sizi instagramda taaa kpss zamaninizdan beri takip ediyorum. Ben de kpss’ye hazirlaniyirdum ilgimi cekti derken 1 ay ara ile anne olduk ☺️☺️☺️ Nese cok uzatmayim samimiyetiniz en hos yaniniz.. Hayatiniz hep tupturuncu baris ve ask dolu kalsin.. Sansiniz acik olsun.. Sevgiler

    • yazdıklarınız için çok teşekkürederim.beni kpss döneminden biliyorsanız zaten tanıyorsunuzdur iyice:) bebeğinizi sağlıkla büüyütün siz de sevgiler çokça:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir